Emreno 500/800 biały drugi gatunek

Cena: 669,00 zł 390,00 zł

w tym Vat: 23%

kod produktu: EMR5080W2gat. Kod wariantu: EMR5080W2gatunek Czas wysyłki: powyżej 14 dni Gwarancja: 5 lat (DOOR to DOOR). Możliwość zwrotu towaru do 30 dni bez podania przyczyny. Moc: 347 W Rozstaw przyłączy: 80 mm Liczba kolektorów (pionowych / poziomych): 6 Ciśnienie: 6 bar Całkowita odległość od ściany: 95-105mm Uwaga: Uwaga: Jest to grzejnik drugiego gatunku oferowany po obniżonej cenie z powodu niewielkiej wady powierzchni. Zdjęcia oferowanego egzemplarza wyślemy na życzenie na podany przez Państwa adres e-mail. Grupa: Outlet

 

OFEROWANY GRZEJNIK JEST OBJĘTY PEŁNĄ GWARANCJĄ. OBNIŻKA CENY WYNIKA Z FAKTU, ŻE PRODUKT MA SKAZĘ POWŁOKI LAKIERNICZEJ..

GRZEJNIK MA SZEŚC POZIOMYCH ELEMENTÓW GRZEWCZYCH, TAK JAK POKAZUJE TO RYSUNEK TECHNICZNY.

 

EMRENO to kolejny przykład grzejnika o asymetrycznej budowie. Jego projekt oparto na kątach prostych, zarówno w budowie poziomych kolektorów grzewczych tego modelu, jak i w usytuowaniu ich względem pionowej szyny.

EMRENO posiada formę zbliżoną do grzebienia. Zaprojektowany w ten sposób grzejnik nabiera interesującego wyglądu, jednocześnie stanowiąc praktyczne rozwiązanie dla suszenia ręczników.

 Zawory do grzejników muszą być zakupione oddzielnie.    

Grzejnik może być zamontowany zarówno w wersji lewej, jak i prawej (można go obrócić aby podejścia były z prawej lub lewej strony).

Uwaga: Jest to grzejnik drugiego gatunku oferowany po obniżonej cenie z powodu niewielkiej wady powierzchni. Zdjęcia oferowanego egzemplarza wyślemy na życzenie na podany przez Państwa adres e-mail.

 

Gwarancja na grzejnik: 5 lat (szczelność i powłoka)

Producent: ADIGE

ZAPRASZAMY

Udostępnij:

Powiązane produkty

2021-05-05