Grzejnik łazienkowy dekoracyjny SONAVA

Cena: 999,00 zł

w tym Vat: 23%

kod produktu: SONAVA Kod wariantu: SNV5080C Czas wysyłki: 24 h Gwarancja: Gwarancja 5 lat (DOOR to DOOR) Możliwość zwrotu towaru do 30 dni bez podania przyczyny. Moc: 341 W Rozstaw przyłączy: 450 mm Liczba kolektorów (pionowych / poziomych): 12 (6+3+3) Ciśnienie: 6 bar Całkowita odległość od ściany: 100-110 mm Uwaga: Zawory do grzejników należy zakupić oddzielnie. Grupa: Dekoracyjne , Grzejniki łazienkowe

SONAVA

Sonava to seria grzejników dekoracyjnych firmy Adige, inspirowanych formą drabinki – użyteczną przy suszeniu ręczników. Razem z funkcjonalnością prezentowany model posiada jednak jeszcze niecodzienne walory estetyczne. Grzejnik zaopatrzono w spłaszczone poziome kolektory grzewcze, które doskonale pasują pod względem wizualnym nie tylko do łazienek, ale w zasadzie każdej eleganckiej przestrzeni. Dostępny zakres mocy grzewczej modeli Sonava to w zależności od rozmiaru od 341 W do 746 W. Ostatnia wartość jest wystarczająca do ogrzania sześciometrowej powierzchni w Państwa domu.

Zapraszamy do naszej zakładki z zaworami – na pewno znajdą tam Państwo niejeden model, który będzie idealnie pasował do grzejnika Sonava.Gwarancja na grzejnik 5 lat (szczelność i powłoka)

producent: ADIGE

ZAPRASZAMY

 

Udostępnij:

Powiązane produkty

2021-04-20