O firmie

Sklep "PYRAMID" oferuje grzejniki dekoracyjne do każdego rodzaju pomieszczeń oraz grzejniki drabinkowe, a także niezbędne do nich akcesoria. Nasz asortyment to przede wszystkim produkty  brytyjskich marek REINA oraz ADIGE, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem  na terenie POLSKI.

Oferowane przez sklep "PYRAMID" grzejniki podążają za aktualnymi trendami wzornictwa. Znajdą Państwo wśród nich zarówno produkty o cechach stonowanej nowoczesnej elegancji jak i nawiązujące stylem do bardziej klasycznych form. Dzięki temu z usług naszego sklepu korzystają zarówno klienci indywidualni jak również firmy z branży grzewczej oraz dekoratorzy wnętrz.

Grzejniki z naszej oferty można znaleźć nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale także w restauracjach, gabinetach medycznych i innych miejscach użyteczności publicznej.

Wśród setek grzejników, jakie posiadamy na stanie magazynowym znajdą coś dla siebie osoby szukające produktów w korzystnej cenie, spełniających ich oczekiwania estetyczne.

Wszystkie sprzedawane przez nas grzejniki posiadają 5-letnia gwarancję producenta, i wyprodukowane są zgodnie ze standardem ISO 9001, jak również spełniają europejską normę EN 442.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, szanując ich czas i pragnąc zapewnić im maksymalną wygodę,  prowadzimy wyłącznie sprzedaż wysyłkową. Pozwala nam to obniżać koszty działalności i oferować naszym klientom produkty po atrakcyjniejszej cenie.

Współpraca z firmami kurierskimi o ugruntowanej pozycji na polskim rynku sprawia, że nasze przesyłki docierają do najdalszych zakątków kraju nawet w 24 godziny od złożenia zamówienia.

W przeciwieństwie do wielu innych sklepów internetowych branży grzewczej, większość naszych produktów posiadamy na stanie magazynowym, dostępnych natychmiast i gotowych do wysyłki.

Nasz zespół każde zamówienie traktuje indywidualną uwagą a zadowolenie klienta to dla nas priorytetem.

 ZAINTERSOWANYCH KLIENTÓW, ARCHITEKTÓW I SKLEPY 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!!

2019-02-08